1287.   Siniliiliatest ääristatud teel
Sulev Võrno
| Sisestas: |
http://www.youtube.com/watch?v=xuCEhiHt1A8&feature=related

On talvetuisus tunded kinni külmund ja süda magab pikka talveund. Siis jooksen õue, näen lumememm on lahkund ja kuula kuidas oksal tärkab pung. On lumelinnast saanud voolav oja, sa oma mured saadad temaga. Tee üks tiir ümber rääma läinud maja ja kohtuda sa võiksid emaga. 

Ref.:Ning õhtu eel me jalutame pargis, on sinu käsi minu soojas peos. See kevadpäev, nii romantiliselt kaunis, siniliiliatest ääristatud teel.

Nüüd iga aasta kingib kevad lapsemeele. Nüüd kummik jalga, porilombis sulista. Ja kuurist välja lükka vana tõukeratas, tee kiired ringid võidu tuulega. On kevadkuu suur sündimiste aeg, ja igal inimesel sünnib aastas sünnipäev, su juurde täna seilab lähedaste laev, kõik õnnitluseks sirutavad käe.

Ref.:Ning õhtu eel me jalutame pargis, on sinu käsi minu soojas peos. See kevadpäev, nii romantiliselt kaunis, siniliiliatest ääristatud teel. Ning õhtu eel me jalutame pargis, on sinu käsi minu soojas peos. See kevadpäev, nii romantiliselt kaunis, siniliiliatest ääristatud teel. Siniliiliatest ääristatud teel.


Akordispikker