Mis värk see nüüd siis siin on ???

See siin on üks väike laulude andmebaas, kuhu saab ka ise laule juurde panna kui on näha, et mõni tore lugu puudu on. Laule saab ka kustautada ja korrigeerida, aga selleks on vaja kasutajanime ja parooli, sest muidu võib keegi halbmees teiste kätetöö ära rikkuda.

Sorteerimine Et saada paremat ülevaadet baasist on ekraani vasakus osas neljaosaline filtreerimise ja sorteerinise süsteem.
Kui leheküljele tulla, siis vaikimisi kuvatakse 30 juhuslikult valitud laulu nimed ja esitajad ekraani paremasse ossa.
Kuvatavate lauude nimekirja saab sorteerida laulunimede, esitajate, sisestuse või laulikus defineeriitud järjestuse järgi (selleks peab filtril "Vali laulik" olema valitud mõni laulik, kus on laulude järjestus ära toodud. Stringi otsimine Kui kirjutada midagi väljale, mis asub filtri osas "Stringi otsing" siis hakatakse seda väljendit otsima Pealkirjadest või mõnelt muult väljalt, vastavalt sellele milline valik on tehtud. Stringi otsimise filtri väljalülitamiseks kustutage ära väljas olev string.

Esitajate filter Laule saab otsida ka Esitajate järgi kellede nimekirja leiab avanevast rippmenüüst filtri "Vali esitaja". Seat te võite valida ühe või mitu Bandi kelle laule te näha tahate.


Kui filter seatud klõpsutage nuppu "Laulude nimekiri" ja nautige tulemust :-) Iga laulu pealkiri kujutab endast linki laulu teksti juurde.

Kui olete leidnud endale meeldiva laulu või laulud, siis saab kogu valiku välja trükkida vajutades laulude nimekirja ülaosas seuvat nuppu "Trüki laulud". Trükkimise järjekord sõltub filtris defineeritud sorteerimisest. Kaebused- ettepanekud kõik aadressile:
©Fred.Viidul@mail.ee

JÕUDU!!!